Haru Stories

Misja:

Naszą misją jest pobudzanie i inspirowanie wyobraźni najmłodszych oraz wzbudzanie ciekawości wśród tych, którzy myślą, że już dorośli.
 

Czym dokładnie są historie Haru?

Puzzle! Każda ilustracja pokazuje unikalna cześć historii, która poznasz nie tylko podczas układania puzzli, ale także podczas czytania opowieści przekazywanej przez jednego z mieszkańców Haru.

Dlaczego Historie Haru są wyjątkowe?

Chcemy, aby miłośnicy układania puzzli stali się częścią czegoś, czego nigdy wcześniej nie świadczyli. Dlatego każda ilustracja jest oryginalna i dopracowana w każdym szczególe, którym, mamy nadzieje, będziesz zainteresowany.

Wiec jaki jest świat Haru?

Haru to nazwa japońska, co oznacza „słonce” i „wiosna”. Uwielbiamy ten pomysł istnienia innego świata, który nie wygląda jak nasz. Nie twierdzimy, ze jest lepszy czy gorszy, jest po prostu inny — nie pod względem czasu, odległości od naszego świata, czy nawet pod względem bycia jednym z odbić wirtualnej rzeczywistości.

Po prostu jest inny.

Pierwsza kolekcja puzzli „The Festival” oraz Ebook

-Kolekcja składa się z 4 różnych obrazków ( każde pudełko zawiera 1000 el., które po połączeniu tworzą zupełnie nowy obraz):

"Festiwal" "Miasto Wielorybów"

"Samolot Harlowa" "Łódź Podwodna"

-Każde opakowanie jest częścią historii, która jest przekazywana przez jednego z mieszkańców świata Haru. Historia dostępna w Internecie za darmo po skanowaniu kodu QR.

-Obrazy z tej kolekcji wykonano technika akwareli.

Jesteśmy polska firma zajmująca się produkcja puzzli dla wszystkich, którzy uważają, ze proces ich układania jest czymś ekscytującym i wyjątkowym. Rozumiemy, ze w puzzlach ceniona jest nie tylko ich złożoność, ale także sam obraz. Z tego powodu stworzyliśmy puzzle, które opowiadają historie nowego świata — świata Haru.


 

"Festiwal"

Ta kolekcja opowie ci o jednym dniu w roku, kiedy wszystkie stworzenia z różnych części świata Haru spotykają się razem, aby uczcić miłość do życia i zobaczyć tych, którzy opuścili Haru. Biorąc pod uwagę setki festiwali i świąt, które Haru ma, Festiwal Życia posiada szczególne miejsce w sercu każdej postaci, która związała swoje życie z tym magicznym miejscem.

"Samolot Harlowa"

Opowieść, która pokazuje, jak marzenie oraz próby jego osiągniecia, małymi krokami mogą doprowadzić do czegoś wielkiego. Po narysowaniu projektu pojazdu, który może latać, 8-letni Harlow zdaje sobie sprawę, ze może być pierwszym w historii świata Haru, któremu uda się zbudować samolot.

"Miasto Wielorybów”

Historia Kei, ostatniego wieloryba pozostawionego w świecie Haru po wielkiej bitwie miedzy ludźmi a stworzeniami oceanu. Kei postanawia uhonorować swój dom, Miasto Wielorybów, tworząc własne miasto na swoich plecach.

"Łódź Podwodna"

Te puzzle pokazują historie Tamotsu - osoby, która zajmuje bardzo istotne miejsce w podwodnym świecie Haru. Tamotsu urodził sie z umiejętnością, która pomaga mu komunikować się z każdym stworzeniem żyjącym w oceanie. Jaka ważna role odgrywa Tarmosi w tej historii? O tym dowiesz się z pełnej wersji opowieści.


 

Komplet zawiera:

-pudełko z puzzlami

-list z informacja

-link do ebook

Brak produktów.